Apartmány Vieste, Dovolená Vieste, Ubytování Vieste, Apartmány Gargano, Dovolena Gargano, Ubytování Gargano, Apartmány Itálie, Dovolená Itálie, Ubytování Itálie, Rekreace Itálie, Rekreace Gargano, residence Gargano Hotel Itálie 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CENY 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bleskova nabídka trvá vždy jen pár dní, pro více informací klikněte zde nebo na banner. Slevy až 35% 
 
 
 
Žádost o rezervaci/informace online 
 
můžete odeslat na následujicí email: 
kde uvedte: 
Jméno*: 
Telefon: 
Bydlište: 
Vaše e-mailová adresa*: 
Termín od - do*: 
Pocet dospelých a pocet detí*: 
Prípadne další poznámku: 
* důležité ůdaje 
 
Ubytování - apartmány 
 
Hotel Residence Villa Ascoli nabízí k ubytování 2 až 4 lůžkové apartmány. Každý apartmán ma vlastní vybavenou kuchynku (sklenicky, talire, hrnce, príbory a pod.) s lednickou, koupelnu se sprchovým boxem a fénem na vlasy, klimatizaci, terasu nebo zahrádku se stoly a židlemi. Objekt má i bazén, vlastní parkovište, detské hrište. 
 
Apartmány jsou Vám k dispozici od 16.00 hod v den prijezdu. Je možné prihlásit se v recepci již od 10.00 hod (ne dríve) a využít tak cas u more nebo u bazénu, protože tyto služby je možné využít již od rána dne príjezdu. V recepci si můžete vyzvednout průkaz nezbytný ke vstupu na pláž, auto si mužete nechat zaparkované se vší jistotou na našem parkovišti. Jakmile bude Váše ubytování pripravené, dáme Vám vedet. 
 
Apartmány pro 2 osoby 
Standard 2 - jedna místnost s manželskou postelí, kuchynským koutem, koupelna s veškerým zarízením a sprchovým boxem, terasa, tv lcd (pro 2 dospelé osoby, max. s 1 dítetem do 2 let) 
Superior 2/3 - dve místnosti, jedna ložnice s dvoulůžkem, jidelna s kuchynským koutem, koupelna s veškerým zarízením a sprchovým boxem, terasa, tv lcd. (pro 2 dospelé osoby, max. s 1 dítetem do 5 let) 
 
 
Apartmány pro 4 osoby 
Standard 4 - jedna ložnice s dvoulužkem, obývací pokoj s kuchynským koutem a rozkládací nebo patrovou postelí, koupelna s veškerým zarízením a sprchovým boxem, terasa. (max. 4 dospele osoby nebo rodina 2+2) 
 
Family 
Varianta A: dve ložnice s manželskou postelí, jídelna s kuchynským koutem, koupelna s veškerým zarízením a sprchovým boxem, zahradka (max. 4 dospele osoby nebo rodina 2+2) 
 
Varianta B: jedna ložnice s manželskou a jedna s patrovou postelí, jídelna s kuchynským koutem, koupelna s veškerým zarízením a sprchovým boxem, terasa (max. 4 dospele osoby nebo rodina 2+2) 
 
 
 
 
 
Restaurace
Soukromá pláž
Výlety
Home | Pokoje | Apartmány | Restaurace | Ceny | Rezervace | Nabídky a slevy | Kde nás najdete a Jak prijet |  
 
Villa Ascoli Hotel Residence **, Contrada Reginella, 8 - Vieste Gargano  Tel./Fax +39 0884.700.970 
info@vieste-appartamenti.net 
Partita IVA: 02388890713 
 
© 2007 - 2016 All rights reserved 
italiano | deutsch | english | cesky 
 
g www.villaascoli.it